برای پاسداشت روز زمین؛ چه‌کارهایی کرده‌اند؟

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است سه شنبه, ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۲ در ساعت ۲۱:۱۴

انجمن تسنیم

     انجمن محیط زیستی تسنیم به‌رغم عمر کوتاه یک‌ساله‌اش، با همت اعضای پرتلاش‌اش توانسته است در سال ۱۳۹۱ برنامه‌های مؤثر و قابل‌تحسینی را برای پاسداری از سلامت سرزمین بام ایران به‌اجرا درآورد و در شمار مؤثرترین‌ها و پرکارترین نهادهای مردمی در حوزه طبیعت و محیط زیست قرار گیرد.

     انجمن تسنیم در پاسداشت روز جهانی زمین و هفته زمین پاک؛ با این باور که تلاش برای هم‌افزایی و تعامل بیشتر نهادهای مردمی و دولتی با تمامی فعالان و دلسوزان این آب و خاک بهترین راه گرامیداشت روز زمین است، فعالیت‌های یک‌سال گذشته‌اش را بر روی تانمای خود بازانتشار کرده است که می‌توانید در این نشانی آن‌را بخوانید.  

     نگارنده به سهم خود تلاش‌های ارزنده این پاسداران بی‌ادعای زمین در انجمن تسنیم را ارج نهاده و در آستانه آغاز به‌کار سال جدید، برای آنان بهترین‌ها را آرزو دارم.۲ دیدگاه لـ برای پاسداشت روز زمین؛ چه‌کارهایی کرده‌اند؟

 1. انجمن محيط زيستي تسنيم گفته است:

  ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۲ در ساعت ۲۲:۴۹

  جناب آقای مهندس خاکپور گرامی
  درود…
  انجمن محیط زیستی تسنیم به سبب داشتن همراهی دلسوزانه و راهنمایی های ارزشمند جنابعالی در جهت حفظ سرزمین مادریمان به خود می بالد . ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی همیشگی تان، به پاش تلاش های شبانه روزی درمسیر حمایت و پیشرفت این انجمن به نشانه ادب سرتعظیم فرود می آوریم.
  اخلاصی
  رییس انجمن محیط زیستی تسنیم

 2. هومان خاکپور گفته است:

  ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۲ در ساعت ۱۸:۱۹

  به خانم اخلاصی گرامی:
  شرمنده می‌کنید خانم دکتر … بنده عضو کوچکی در میان اعضای پرتلاش تسنیم هستم و به این همراهی افتخار می‌کنم.
  موفق باشید و پرانرژی

Leave a comment