نخستین ورزشگاه فوتبال ایران حامی حضور یوزپلنگ ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است سه شنبه, ۱۰ دی, ۱۳۹۲ در ساعت ۰۰:۴۰

ورزشگاه مسجد سلیمان

     مسجد سلیمان در ماجرای حضور یوزپلنگ ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم رکورد زد. هم‌زمان با حمایت گسترده فعالان محیط زیست، رسانه‌ها و برخی از مدیران ارشد حوزه‌های محیط زیست، گردشگری و ورزش کشور از پروژه حضور یوز ایرانی در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ در برزیل، مردم مسجد سلیمان بار دیگر رکورد “نخستین‌” های خود را ادامه دادند و به‌عنوان نخستین هوادران فوتبال کشور در نخستین ورزشگاه مدرن فوتبال ایران – ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان – به استقبال یوزپلنگ آسیایی(ایرانی) رفتند.

حمایت از یوزپلنگ ایرانی در مسجد سلیمان

     بدون شک هشتم دی‌ماه ۱۳۹۲ شاهد یک رویداد فوتبالی/محیط زیستی تحسین‌برانگیز و بی‌نظیر در مسابقه بین دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت مسجد سلیمان در چارچوب مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی جام حذفی بودیم که با نصب بنرهای زیبا و بزرگ از پیشنهاد نقش بستن تصویر یوزپلنگ ایرانی بر روی پیراهن بازیکنان تیم فوتبال کشورمان حمایت کرده و در این رویداد بی‌نظیر نشان دادند که جوانان و ورزش‌دوستان مسجد سلیمانی از فهم بالایی در حوزه پایداری تنوع زیستی طبیعت وطن برخوردارند.

پاپا بستنی در حمایت از یوزپلنگ ایرانی

     نگانده نیز به سهم خود این حرکت قابل‌تحسین و بی‌نظیر مردم مسجد سلیمان را ارج نهاده و آرزو میکنم به همت دست‌اندرکاران و مقامات ارشد حوزه ورزش و محیط زیست کشور شاهد حضور یوزپلنگ ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و ایجاد حساسیت‌های لازم برای حفاظت از این گربه‌سان ارزشمند از خطر انقراض باشیم.  ۲ دیدگاه لـ نخستین ورزشگاه فوتبال ایران حامی حضور یوزپلنگ ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد

 1. سیمین گفته است:

  ۱۰ دی, ۱۳۹۲ در ساعت ۱۰:۲۸

  من هم به نوبه خود از اقدام طرفداران تیم نفت مسجدسلیمان تقدیر می کنم.
  امیدوارم دوربین نود و آقای فردوسی پور این موضوع را در برنامه نود پوشش بدهد.
  از شما آقای خاکپور گرامی که این موضوع را منعکس نمودید بی نهایت متشکرم.

 2. هومان خاکپور گفته است:

  ۱۰ دی, ۱۳۹۲ در ساعت ۱۴:۰۹

  درود بر سیمین گرامی
  این حداقل کاری است که در برابر بزرگی بچه‌های خونگرم مسجدسلیمان انجام داده‌ام. حمایت بچه‌های دوست‌داشتنی “پاپابستنی” از ماجرای حضور یوز ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ستودنی است و به داشتن چنین دوستانی افتخار می‌کنم.

Leave a comment